Komoda z szufladami czy drzwiczkami?

Komoda to ważny mebel w każdym domu czy mieszkaniu. Przydaje się bowiem nie tylko w salonie. Klasyczne modele cechują doskonałe proporcje ze zdobionymi nóżkami, które dodają im delikatności i lekkości. Komoda pozostała prawdziwą, meblową ikoną stylu. Dostępne są w różnych stylach: od tradycyjnych, retro i vintage, poprzez klasyczne, aż po art deco i style nowoczesne.

Część dostępnych komód wyposażonych jest w praktyczne i pojemne szuflady. Inne mają funkcjonalne szafeczki pokryte stylowymi frontami. W zależności od indywidualnych potrzeb danego klienta, można wybrać odpowiedni model mebla. Możliwe są także komody wyposażone zarówno w szafki, jak i szuflady, co czyni je jeszcze bardziej funkcjonalnymi.

Szuflady to wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko uporządkować przestrzeń wokół. Łatwo można schować tam wszelkie ubrania, książki, płyty i inne drobiazgi. Mebel ten idealnie sprawdzi się między innymi w pokoiku dziecięcym, przechowując ubranka dziecięce i pielęgnacyjne artykuły. Jednocześnie komoda może pełnić funkcję przewijaka dzięki powierzchni blatu i niewielkiej wysokości.

Jaką komodę wybrać?

Komodę wykorzystać mogą także kobiety, które cenią sobie chwile dbania o urodę. Mebel z łatwością zmienić można w elegancką toaletkę, wystarczy dodać na blacie do niej sporej wielkości lustro. Szufladki w komodzie idealnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków i wszystkich akcesoriów do pielęgnacji urody.

Za to na przykład komoda ze szklanymi drzwiczkami stanie się stylowym dodatkiem do wnętrza, który nie tylko ceni się za praktyczność, ale również za ozdobę wnętrza. Wewnątrz przeszklonych szafek  ustawić można książki, zdjęcia w ramkach lub pamiątki z podróży. Będą pięknie wyeksponowane.

Komoda z drzwiczkami może z łatwością zmienić się w szafkę rtv, jeśli nie jest zbyt wysoka. Na jej blacie postawić można telewizor lub jakikolwiek inny sprzęt elektroniczny, za to w szafkach schować dokumenty i przedmioty codziennego użytku. A nawet kable.

Meble, Wnętrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *